Sve funkcioniše digitalno, pravljenje rasporeda dostupnosti parking mesta, otvaranje i zatvaranje rolo vrata garaže itd. Aplikacija se prodaje zbog privatnih problema koji su se pojavili u toku rada na aplikaciji, koje mi onemogućuju da se posvetim razvoju biznisa.
- Ceo projekat se nalazi na AWS
- Projekat se odužio, s obzirom da je bilo zamene IT saradnika, i nakon toga privatni problemi zbog kojih ne mogu da investiram svoje vreme i novac u aplikaciju, kako je bilo planirano, zbog čega sam se odlučio za prodaju.
- U međuvremenu se pojavila konkurencija, iako se Go Park prvi oglasio na društvenih mreža sa promo materijalom. Konkurencija nije daleko odmakla, ali je i dobro što se razvija jer pokazaju da ovaj biznis, koji je potpuno nov na tržištu, ima velikog potencijala.
- Firma je doo, koja nije u sistemu PDV-a. Koja postoji godinu i po dana, u mom vlasništvu je godinu dana, kada se i krenulo sa radom na projektu.
- Sama aplikacija je testirana i mnogo funkcionalnija od konkurentske, sa mnogo više detalja i prilagođena je potrebama korisnika maksimalno.
- Takođe, spreman sam da podržim novog vlasnika u vidu ideja i strategija i saveta koji će sigurno doprineti da se dođe do brzog osvajanja tržišta, s obzirom da konkurenciji iz tih razloga samo širenje ne ide od ruke, što je bilo i predviđeno sa naše strane kada smo im videli model.
- Postoji i opcija da ostanem u firmi i da učestvujem u razvoju, ali bez preterane operative.
- Cena je "nabavna" što se kaže, i ideja mi je da pokrijem skoro sve troškove koje sam imao.